понеділок, 12 грудня 2022 р.

Нові можливості Chrome допоможуть під час блекаутів. Як скористатися?

  


Google впроваджує дві можливості для підвищення продуктивності браузера Chrome — економія операційної пам’яті та заряду акумулятора. Про це пише CNBC.

Що сталося

Якщо між графіками ДТЕК ледве встигаєте зарядити свій ноут або тримаєте відкритими безліч вкладок у браузері, то вам сподобаються ці оновлення. Протягом наступних кількох тижнів компанія Google впроваджує дві можливості для покращення продуктивності браузера Chrome, які націлені на економію операційної пам’яті та заряду акумулятора. Оновлення буде доступним для користувачів Windows, macOS і настільних версій ChromeOS. Детальніше про оновлення:

Режим енергозбереження

Якщо заряд акумулятора опуститься до 20%, Chrome перейде в режим енергозбереження, який продовжить термін служби батареї. Це можливо коштом обмеження фонової активності та візуальних ефектів для вебсайтів з анімацією та відео.

Після оновлення у верхньому правому куті браузера з’явиться піктограма листочка, яка дозволить активувати режим енергозбереження. Коли лишатиметься 20% заряду, він запрацює автоматично.

Режим економії пам’яті

Режим економії пам’яті призначений для людей, у яких одночасно відкрито багато вкладок. Коли він увімкнений, браузер надає пріоритет тим сторінкам, які дійсно використовуєте. Він вивільнить ресурси з просто відкритих вкладок. Останні перезавантажаться, коли знов знадобляться користувачам.

В Google повідомляють, що завдяки новій функції Chrome буде використовувати до 30% менше пам’яті, що забезпечить більш плавну та швидку роботу.

Як скористатися

Оновлення буде доступне по всьому світу протягом наступних кількох тижнів. Щоб переконатися, що у вас найновіша версія Chrome:

  • відкрийте Chrome;
  • у верхньому правому куті натисніть значок з трьома крапками;
  • перейдіть до «Довідка» > «Про Google Chrome»;
  • натисніть «Оновити Chrome»;
  • після оновлення перезапустіть браузер Chrome;
  • якщо не можете знайти кнопку «Оновити Chrome», то вже використовуєте останню версію.

Немає коментарів:

Дописати коментар