пʼятниця, 9 грудня 2022 р.

Документи в “Дії” будуть працювати по новому: що зміниться

 


У державному порталі «Дія» є важливі зміни. Тепер «єДокумент» буде відображатись в мобільному додатку навіть за відсутності Інтернету. Сам застосунок працюватиме за наявності мінімального покриття мобільного зв’язку. Новиною поділився керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

“Про доступність “Дії”, у разі відключення електроенергії у нас у будь-якому випадку все доступно незалежно ні від чого. Якщо є хоч якийсь мобільний зв’язок, все працюватиме”, – розповів чиновник.

Він додав, що додаток “Дія” може працювати навіть із мінімальним покриттям мобільного зв’язку. При цьому без мобільного зв’язку документи зникають не відразу, а поступово, в міру оновлення, оскільки кожен документ має свій термін дії.

“У будь-якому разі українцям також буде доступний “єДокумент”, який ми запускали на випадок відключених реєстрів та відсутності доступу до даних”, – наголосив чиновник.

Банік наголосив, що всі документи у “Дії” мають повну юридичну силу і якщо будь-яка установа відмовляється їх приймати, на неї можна викликати поліцію.

Немає коментарів:

Дописати коментар